Faaliyet Alanlarımız

İNŞAAT

Yarım asırlık tecrübesiyle, insanların beklentileri doğrultusunda (güvenlik, konfor, çevreci) yaşam alanları gerçekleştiriyoruz. İhtiyaroğlu İnşaat, faaliyet gösterdiği yerleşim birimlerinde önemli projelere imza atmıştır.

İhtiyaroğlu, deden toruna süre gelen köklü geçmişinden aldığı güç ile yenilikçi ve sürdürebilirlik temelleri üzerinde inşa ettiği çalışma anlayışını koruyarak yatırım yapmayı planladığı yerleşim birimlerinde de projeler üretmeye ve yeni başarı hikayeleri yazmaya devam edecektir.

MOBİLYA & MAĞAZACILIK

2012 yılında Edirne Uzunköprü ilçesinde ilk İşbir Yatak mağazasını açtık. İşbir Yatak ile olan iş ortaklığımızı 2015 yılında Çorlu Orion AVM’de bulunan İşbir Yatak Uyku Merkezinin işletmesini ve yönetimini devralarak geliştirdik.

YAZILI BASIN & MATBAA

15 Ocak 2004 yılında kurulan Uzunköprü Gazetecilik ve Matbaacılık Limited Şirketi, Mayıs 2012 tarihinde grubumuz bünyesine katılmıştır. İhtiyaroğlu Grubu ile tanışan Uzunköprü Gazetesi yayın yaptığı bölgede doğru ve ilkeli habercilik anlayışı ile farklılığını ortaya koymuştur.2012 yılının sonlarına doğru şirketin merkezi daha modern ve çağdaş ofise taşınmış ve yayın yaptığı Uzunköprü’ye ve Edirne’ye yayın hizmetini günlük gazete vasfı ile sürdürmektedir.

İÇME SUYU & TÜPLÜ GAZ

Edirne Uzunköprü ilçesinde 1998 yılında Lipetgaz markalı tüplü gaz bayiiliğini ve 2003 yılında Hayat Su markasının damacana su bayiiliğini yapmaya başladık.